Sıkça Sorulan Sorular ve Öneriler

Sample Sale Kampanyası Nedir?

Sample Sale kampanyası, koleksiyonlarımızdan beğendiğiniz ve işte budur dediğiniz gelinlik modelini, %70’e varan indirimlerle satın alma fırsatınızın olduğu bir indirim kampanyasıdır.

Sample Sale Kampanyasında Hangi Gelinlik Modelleri Satışa Sunulmaktadır?

Sample Sale kampanyasında satışa sunulan gelinlik modelleri şöyledir:
• Sezon koleksiyonlarındaki gelinlik modellerinin deneme gelinlikleri,
• Geçmiş koleksiyonlardaki gelinlik modellerinin deneme gelinlikleri,
• Daha önceden satışı gerçekleşmiş ama gelin adayı tarafından teslim alınmayan gelinlik modelleri,
• Tasarımcılarımızın özenle seçtiği sezona ait gelinlik modelleri.

Sample Sale Kampanyasında Satışa Sunulan Gelinlik Modellerinin Fiziki Durumu Nasıldır?

Kampanya dahilinde satılan tüm gelinlik modellerinin kuru temizlemesi Dai Wedding tarafından yapılmış ve giyilmeye hazırdır.

Sample Sale Kampanyasındaki Gelinlik Modelleri Hangi Ölçüdedir?

Kampanya dahilinde satılan tüm gelinlik modelleri 36-38-40-42 beden gelin adaylarına uygundur. Bunun dışındaki ölçüler için de stil danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Sample Sale Kampanyasından Satın Aldığım Gelinlik Modelinin Ödemesini Nasıl Yapacağım?

Kampanya dahilinde satılan tüm gelinlik modelleri; etiket fiyatları üzerinden Sample Sale’e özel % 50 – 60 – 70 indirimler uygulanmış son fiyatlardır. Gelin adaylarımız ödemelerini kredi kartı, banka havalesi ve ya nakit şekilde tek parça halinde yapabileceklerdir.

Sample Sale Kampanyasından Aldığım Gelinlik Modelini Ne Zaman Teslim Alabilirim?

Kampanya dahilindeki tüm gelinlik modelleri hemen (1-6 gün) teslim edilebilmektedir. Hemen teslim almadığınız durumlarda en geç 1 (bir) ay içinde gelinliğinizi teslim almanız gerekmektedir.

Sample Sale Kampanyasından Satın Aldığım Gelinlik Modeli Üzerinde Tadilat Ve Değişiklik Yapıyor musunuz?

Kampanya dahilindeki tüm gelinlik modellerimizin satışı, stil danışmanlarımız nezaretinde ölçülerinize uygun olup olmadığı kontrol edilerek yapılmaktadır. Zaten bu sebeple gelinlik modeli üzerinde büyük bir tadilata gerek olmayacaktır. Kampanya dahilinde satılan tüm gelinlik modelleri üzerinde, etek boyu ve ölçülerinize tam uygunluk dışında herhangi bir tadilat ve değişiklik yapılmayacaktır.

Sample Sale Kampanyasında Gelinlik Modeli İle Birlikte Verilen Hediyeler Nelerdir?

Kampanya dahilinde satın aldığınız gelinlik modeliyle birlikte standart gelin kesesi, standart iç etek ve kuru temizleme hediyedir. Duvak, el çiçeği, baş aksesuarları ve diğer aksesuarlar ekstra ücretli olacaktır. Tabii ki aksesuar olarak aldığınız tüm ürünlerde güncel indirimler uygulanacak ve gereken her türlü kolaylık sağlanacaktır.

Sample Sale Kampanyasına Dahil Modelleri Mağazanızda Görmek Ve Denemek İçin Randevu Almam Gerekli mi?

Evet, randevu almanız gerekli olacak. Sizden özel ricamız ise; yoğunluğumuza bağlı olarak randevularınızı 1-2 hafta önceden almanız.

Ankara haricinde başka şubeniz var mı? Eğer Ankara dışında ikamet ediyorsam, gelinlik modellerinizi nasıl satın alabilirim?

Eğer Ankara dışında ikamet ediyorsam, gelinlik modellerinizi nasıl satın alabilirim?